Kodulehe loomine

Hea koduleht ei pea alati maksma palju, kuid see peab täitma oma eesmärki. Aitame Sul seatud eesmärgid täita. Kodulehe loome maailmas populaarsele WordPressi sisuhalduse platvormile, et saaksid tulevikus iseseisvalt lihtsalt ja kiiresti veebilehte hallata ja muuta.

Veebitekstide koostamine

Hea veebitekst aitab müüa Sinu tooteid ja teenuseid. Need tekstid peavad olema ka otsingumootorisõbralikud, et internetist infot otsiv inimene jõuaks just Sinu kodulehele. Veebitekstide koostamine pole sugugi lihtne ning üheks võimaluseks on tellida meilt kirjutamisteenus. Kui vajad veebiteksti, võta meiega julgesti ühendust.

E-poe loomine

Tänapäeval on e-poe omamine kriitilise tähtsusega, sest müük kolib üha enam internetti ja ajaga tuleb kaasas käia. Loome Sulle e-poe WordPressi sisuhalduse platvormile, ning aitame kirjutada vajadusel tootekirjeldusi, et saaksid rohkem oste.

Reklaam Facebookis

Enamik eestimaalasi on Facebookis kohal. Oluline on olla seal, kus on kliendid ning Facebookis saame suurendada Sinu ettevõtte kohalolu ning nähtavust. Reklaam ja sisuturundus Facebookis toob veebikülastajad Sinu kodulehele ning sealt edasi teevad nad päringu või ostu.

Kodulehe optimeerimine

Tihtilugu piisab väikestest muudatustest, et suurendada sinu ettevõtte nähtavust otsingumootorites, kuid need tegevused on sageli ajamahukad. Kodulehe optimeermine on pikaajaline protsess ning tulemused ei teki üleöö, kuid oluline on olla otsingutulemustes oma veebilehega esimeste seas, sest tagapool olevaid otsingutulemusi ei pruugi klient enam vaadata, vaid valib oma toote või teenuse kohe esimeste seast.

Sisuturundus

Aitame panna Sul paika sisuturunduse strateegia. Vajadusel aitame kirjutada ka artikleid Sinu blogisse ja teistesse digikanalitesse. Sisuturundus on väga oluline tegevus internetis, sest see toob Sinu kodulehele rohkem potentsiaalseid kliente.